Сотня прикарпатців вийшли вимолити дорогу

Вікна-Новини

Вікна 18:00

На Прикарпатті люди почали випрошувати ремонт дороги… у Бога. Кажуть, іншого виходу боротися із бездоріжжям просто не має. 
Облавтодор їх вже давно не чує. Ремонт в чергове обіцяли місяць тому, але водії досі їздять ямами та розбивають свої машини. 
Ідею організаторів у Косові сприйняли на «ура». На спільний молебень вийшла сотня небайдужих людей та священики одразу декількох конфесій. 
Після масштабної молитви водії перекрили центральне перехрестя у Косові. Це дорога державного значення. 

«Це є просто жах. Відчути, що таке є на собі похоронна процесія по страшному бездоріжжі, а особливо в негоду. Просто не витримує жодної критики. Машини застрягають, і машини безумовно, що ломляться. І доводиться на руках переносити мерців», – каже отець Іван.
Більше години учасники мітингу не пускали машин до Кут, Верховини та Коломиї. Акцію протесту обіцяють повторювати до тих пір, поки їхню проблему не вирішать. Місцева влада запевняє – дороги латають як можуть.

«Ми зараз інтенсивно проводимо підготовку до зимового утримання доріг Івано-Франківської області. А також проводимо ямковий ремонт. Щось фінансує Укравтодор частково, а частково виконуємо роботи в борг», – відповів Михайло Павлюк, директор Івано-Франківського Облавтодору.