Європарламент помітив позитивні зміни, які відбуваються в Україні

Вікна-Новини

Вікна 18:00

У Європарламенті вже помітили зміни, які відбуваються в Україні. Кажуть, вони позитивні і на користь України, і її європейського напрямку. 
Президент України Віктор Янукович сьогодні зустрічався із делегацією європейського парламенту. 
Президент висловив сподівання, що саме цей склад Європейського парламенту допоможе Україні в листопаді підписати угоду про асоціацію.
«Для нас дуже важливими є контакти з європейським парламентом. Практично ми усвідомлюємо, що той механізм стосунків, який будується останнім часом Україною з європейським союзом, він багато в чому буде залежати від позиції європейського парламенту. В нас є певний оптимізм, що саме цей склад європейського парламенту зробить цей історичний крок разом з Україною», – сказав президент України Віктор Янукович.

«Ми зазначаємо той факт, що в Україні справді відбуваються дуже великі зміни в напрямку, яким іде Україна й ми бачимо, що ці зміни позитивні відбуваються не тільки в царині економіки та політики, а також у виборчому законодавстві, а ще й у судовій реформі та в офісі генерального прокурора», – відповів Анемі Нейтс-Уйтебрук, координатор політичної групи «Альянс лібералів і демократів заради Європи».