На українсько-російському кордоні росіянин підірвав двох прикордонників

Вікна-Новини

Вікна 22:00

На кордоні з Росією на міжнародному пункті пропуску Бачевськ, що на Сумщині,  чоловік підірвав себе та двох прикордонників. 
Трагічна подія сталася о першій ночі. Українські прикордонники зупинили мікроавтобус, де окрім чотирьох пасажирів, мешканців Молдови, заховався п’ятий, росіянин, як з’ясувалося, за підробним документом. 
Його провели в кабіну паспортного контролю та під час допиту затриманий несподівано привів у дію вибуховий пристрій. Смертник загинув на місці, тяжко поранені двоє прикордонників. 
Туди виїхали київські лікарі, керівництво прокуратури, СБУ, МВС та прикордонслужби. Пункт працює в режимі посиленої охорони. 
Інших членів автобуса, в якому знайшли нелегала, зараз також затримали, їх опитують. Наразі кордон працює у штатному режимі.
На кордоні Харківщини та Бєлгородщини за 400 км від місця нічної пригоди сьогодні працюють у посиленому режимі. Принаймні так сказано у офіційному повідомленні Держприкордонслужби. Проте ані великої кількості собак, ані бійців у бронежилетах з автоматами там немає. 
Відомо лише від чергових прикордонників,що вони вивели на зміну сьогодні удвічі більше співробітників. Скасовано вихідні та відпустки. Паспорти прикордонники перевіряють ретельніше, як і завжди звертають увагу на тих, хто нервує. 
Йдеться про міжнародний пункт пропуску Гоптівка. Проте така сама інформація надійшла і з Луганщини. 
Колеги постраждалих сумських прикордонників приголомшені, кажуть, за останні 20 років не пам’ятають подібних інцидентів.