У Дніпропетровську під час матчу Прем’єр-ліги зникло світло

Вікна-Новини

Вікна 18:00

У Дніпропетровську під час матчу Прем’єр-ліги «Дніпро-Металіст» на стадіоні зникло світло. Це сталося перед початком другого тайму. Матч перервали на 46 хвилині, за рахунку 2:1 на користь хазяїв.
Зарадити ситуації взялися вболівальники. Вони відсвітлювали гравцям і мобільниками, і піротехнікою, та навіть крісла на стадіоні палити почали. Та гравцям це не допомогло.
У темряві всі просиділи біля години. Аж поки рефері не оголосили про кінець гри. І саме в цей час світло з’явилося знову.
Енергетики кажуть – жодних відключень не проводили. А працівники стадіону припускають – виною всьому збій електроніки на трансформаторній підстанції.
Вболівальники «Металісту» вимагали визнати технічну поразку «Дніпру». Однак, у Прем’єр-лізі вирішили – матч потрібно дограти. Дату та час проведення ще не визначили.