У Миколаєві перервали засідання суду у справі зґвалтованої Крашкової

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Жертві «врадіївських міліціонерів» Ірині Крашковій стало зле під час засідання. Коли прокурор закінчував зачитувати епізоди обвинувачення – жінка змарніла і попросила адвоката допомогти їй вийти із зали суду. 
Із журналістами спілкуватися вона відмовилася. Через погане самопочуття постраждалої, у засіданні оголошено перерву до завтра. 
Захисник Крашкової розповів, що сьогодні подав до суду клопотання, аби постраждалій відшкодували моральні та матеріальні збитки. А прокурор дочитав усі епізоди обвинувачення. 
Одному з головних фігурантів – Євгену Дрижаку, окрім зґвалтування, закидають викрадення службових документів, приховування злочинів та зберігання наркотиків. 
Його напарника Дмитра Поліщука, окрім зґвалтування, звинувачують ще й у незаконному зберіганні зброї. 
А таксисту Сергію Рябиненку інкримінують замах на вбивство та розбій. 

«Сума буде озвучена дещо пізніше. Тому що людина отримала тяжкі травми. І зрозуміло, що має бути відшкодування за ці травми. Бо вони мають тяжкий, посттравматичний характер. Симптоми можуть проявлятися на протязі всього життя. Працездатність її зменшилась. Вона не зможе працювати, приділяти час вихованню дитини», – повідомив Руслан Родецький, адвокат Ірини Крашкової.