Українські депутати прогуляли засідання Європарламенту

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Українські депутати не приїхали до Європарламенту на засідання, де мали обговорити співпрацю України з ЄС. Але жоден із 16-ти представників української частини комітету на засідання так і не з’явився. Натомість опозиція каже, що їх там і не мало бути, бо Партія регіонів блокувала призначення співголови комісії. 
«Украинская часть не смогла через избрать своего представителя в своей части комитета, мы не можем встречаться в полном составе. Они уже отказались от двух намеченных встреч, весной и сейчас. Скандала не было. Мы знали, что никого не будет, поэтому шло рабочее заседание европейской части», – сказав депутат Європарламенту Павло Коваль.
Ніякий це не скандал, що українці не приїхали, каже опозиція. А справа нашуміла, бо європейські журналісти щось наплутали. 
«Відбулося засідання європейської частини комітеті парламентського співробітництва Україна-ЄС. В цій частині не передбачалося і не могло бути участі депутатів верховної ради. Інформація першоджерела була перекручена», – відповів Григорій Немиря , заступник голови партії ВО «Батьківщина». 
У партії регіонів заявляють винні не вони. Однак після того, як в Європі заговорили про українців, які не приїхали – і собі призначили співголову.
Вже завтра в Києві планують організувати круглий стіл, де буде присутній і єврокомісар Штефан Фюлле. Інший новопризначений співголова Тигипко поки свого призначення не коментує.