До 25 жовтня Фонд Віктора Пінчука надає студентам шанс

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Безкоштовно спілкуватися з Тоні Блером, Олександром Кваснєвським і щомісяця отримувати додатково тисячу гривень – таке можливо завдяки стипендіальній програмі «Завтра.UA». Її вже увосьме проводить Фонд Віктора Пінчука. 
Минулого року заявки на участь у програмі «Завтра.UA» подало понад 2 тисячі студентів. Конкурс був – 6 осіб на місце. Цього року для охочих стати стипендіатом знову відкривають двері. 
У Фонді Віктора Пінчука прислухались до відомого вислову: якщо хочеш побачити країну через 20 років – подивись як живуть зараз 20-річні. І в’язалися виховувати соціально активну молодь. 
«Ключовий аспект діяльності фонду, салоган – це підтримка надихання молодим генераціям, які будуть чинниками змін. Вони проходять низку тренінгів семінарі, де їх готують до лідерства до стратегічного мислення. Вибороти право стати стипендіатом фонду Віктора Пінчука – це як колись казали, напевне,  дістати “путьовку в жизнь”», – сказав Денис Казван, директор з комунікацій Фонду Віктора Пінчука.
Аби стати стипендіатом, потрібно свою роботу із будь-якого фаху подати на розгляд спеціальної комісії. Це можна зробити на сайті освітньої програми «Завтра.UA». Далі експерти оцінюватимуть її значущість. Часу, аби встигнути, небагато. Заявки приймають всього до 25 жовтня. 
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити СТБ -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля