До 25 жовтня Фонд Віктора Пінчука надає студентам шанс

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Безкоштовно спілкуватися з Тоні Блером, Олександром Кваснєвським і щомісяця отримувати додатково тисячу гривень – таке можливо завдяки стипендіальній програмі «Завтра.UA». Її вже увосьме проводить Фонд Віктора Пінчука. 
Минулого року заявки на участь у програмі «Завтра.UA» подало понад 2 тисячі студентів. Конкурс був – 6 осіб на місце. Цього року для охочих стати стипендіатом знову відкривають двері. 
У Фонді Віктора Пінчука прислухались до відомого вислову: якщо хочеш побачити країну через 20 років – подивись як живуть зараз 20-річні. І в’язалися виховувати соціально активну молодь. 
«Ключовий аспект діяльності фонду, салоган – це підтримка надихання молодим генераціям, які будуть чинниками змін. Вони проходять низку тренінгів семінарі, де їх готують до лідерства до стратегічного мислення. Вибороти право стати стипендіатом фонду Віктора Пінчука – це як колись казали, напевне,  дістати “путьовку в жизнь”», – сказав Денис Казван, директор з комунікацій Фонду Віктора Пінчука.
Аби стати стипендіатом, потрібно свою роботу із будь-якого фаху подати на розгляд спеціальної комісії. Це можна зробити на сайті освітньої програми «Завтра.UA». Далі експерти оцінюватимуть її значущість. Часу, аби встигнути, небагато. Заявки приймають всього до 25 жовтня.