На Дніпропетровщині на очах дітей розстріляли лебедів

Вікна-Новини

Вікна 22:00

На Дніпропетровщині люди ледь не розірвали браконьєрів. Ті на очах дітлахів застрелили лебедів. На постріли збіглося півсела. Та яким уже був подив людей, коли в одному з браконьєрів вони впізнали місцевого єгеря.
Дівчинка ледь стримує сльози. Ще вчора вона приходила сюди годувати лебедів, а сьогодні від них лишилася одна пір’їна.
«Йшли до рук, годували з рук. Ми їх любили, бачили кожен день. Мені дуже жаль їх, це люди такі злі!», – розповіла Богуслава Куйбіда, мешканка с. Усть-Кам’янка.
Люди почули постріли біля ставка й одразу туди кинулися. Але було вже запізно. Пані Світлана, завбачивши, як двоє чоловіків несуть мертвих птахів до машини, влаштувала браконьєрам справжній мордобій.
«Розплакалася, бо жалко. Ну і матюкалась, конечно, на них. А потім взяла отак цього білесенького і так ним по мужикові тому махонула», – сказала Світлана Жданова , мешканка с. Усть-Кам’янка.
Селяни кинулися за браконьєрами і несподівано серед утікачів упізнали місцевого єгеря, який за сумісництвом – голова сільського осередку товариства мисливців та рибалок. 

«Убегали они вместе с егерем. В 2 машины вскочили и убежали. Это сделали моральные уроды, мне трудно их назвать даже людьми», – каже Юрій Сергійчук, мешканець с. Токівське.
Люди одразу звернулися до районного Товариства мисливців та рибалок, які мали б укласти протокол про вбивство птахів. Там порадили зварити та з’їсти свій символ.
Сам єгер запевняє, що до вбивства лебедів не причетний.
Лебеді – червонокнижні птахи. За їхнє вбивство браконьєрам загрожує штраф до 3 тисяч грн. за кожного. А якщо доведуть, що була загроза і для життя людей, то й до 5 років буцегарні.