На Чернігівщині ломбардник пограбував сам себе

Вікна-Новини

Вікна 22:00

На Чернігівщині, аби позбавитися боргу, оцінювач ломбарду влаштував справжній кримінальний спектакль із собою у головній ролі. І зафільмував його аж на дві камери відеоспостереження.
На кадрах добре видно, як він виходить нібито перевірити, чому в коридорі гасне світло. В цю ж мить на нього із стусанами кидається зловмисник, гамселить по голові та погрожує зброєю. 
Потім жбурляє ломбардника до сейфу, швидко забирає цінні речі і тікає. Оцінювач підводиться, кидається, аби натиснути тривожну кнопку та хапається за усі телефони. 
За кілька хвилин прибуває міліція й швидка. Чоловік вдає постраждалого, жваво доповідає та гарячково палить прямо на робочому місці. 
Та вже за 3 місяці з’ясовується, що режисер злочину він сам. Заборгував власникові 18 тисяч гривень, які взяв без дозволу, теж у борг товаришеві. Не знав, як повернути. От і вигадав таку виставу. 

«Одолжил человеку приличную сумму 18 000 гривен, и он сгинул. Ну, я испугался, подговорил человека, он сутки подумав. Я сказав – деньги, які будуть лиши собі, а золото десь прикопай, а через місяць віддаси. Конечно, коли перед ліцом вже був пістолєт, то вже страшновато стало, чи не заграється, але тоді вже поздно було думать», – розповів чоловік.