На Дніпропетровщині чоловік, увімкнувши газ, злетів у повітря разом з квартирою

Вікна-Новини

Вікна 18:00

На Дніпропетровщині вже є перші жертви опалювального сезону. У Криворізькій хрущівці  вибухнув газ. Чоловік увімкнув плиту, аби зігрітися. Заснув. А коли включив світло – злетів у повітря разом з квартирою. Поверхом вище від пожежі мама з дітьми рятувалася через вікно.
О 4-й ранку стався витік газу, а потім страшний вибух. Він був такий потужний, що вибуховою хвилею відірвало балкон, потрощило вікна та погнуло металеві перекриття. 
Власника квартири викинуло з другого поверху на двір. За нашою інформацією чоловік звечора залишив ввімкненою газову конфорку, аби обігріти помешкання, бо опалення в будівлі й досі нема. 
На ранок він почув запах газу, зайшов на кухню, а коли ввімкнув світло – стався вибух. Одразу запалало. Пожежа перекинулася на 3-й поверх. Там стовп полум’я заблокував у квартирі жінку, двох її дітей та бабусю. Вони не мали іншої ради, як рятуватися через вікно. Спершу жінки спустили двох дітей, а потім з вікна вистрибнула їхня мати. Бабуся не встигла врятуватися і задихнулася.
На виклик сусідів примчали 4 пожежних машини. Рятувальники загасили полум’я за півгодини. Матір двох дітей зараз у важкому стані у реанімації. У жінки зламаний хребет та нога. Лікарі борються і за життя власника квартири, де стався вибух. У чоловіка 90 відсотків опіків тіла. 
Зараз свою роботу розпочала комісія, яка з`ясовує причину пожежі. Наразі офіційна версія – необережне поводження з газовими приладами.