Житомирський анестезіолог, який до смерті присипляв пенсіонерів, вже сидів за вбивство

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Він убивав і оселявся в їхніх квартирах. У Житомирі спіймали колишнього фельдшера, який удавав із себе геніального лікаря. Залазив у душу пенсіонерам, робив їм укол із конячою дозою снодійного. Після такого людина впадала в кому на декілька днів, або й помирала. А доктор-смерть, так його вже охрестили, спокійно виносив з хати геть усе. Ба більше – привласнював житло. 
Доктор-смерть, або конкретніше анестезіолог Ігор Лисюк жив у тихому житомирському дворику на 4-му поверсі. До нього в цій квартирі мешкали бабуся з сином. Утім, одного дня вони зникли.
Власне місцеві, це дивне зникнення пов’язують із появою нового мешканця в їх оселі. Це й був Ігор Лисюк. Про нового сусіду люди говорять неохоче.
Анестезіолог діяв за однією схемою. Своїх жертв знаходив у лікарнях і поліклініках серед тих, хто зневірився у медиках, здебільшого літніх людей. 

Він вмів здобути довіру пацієнтів. І хоча з освіти був фельдшером, описами хвороб старенькі заслуховувалися. Лисюк часто приходив до жертв додому. Але завжди це був останній візит. 
Тоді він колов пацієнтам сильне заспокійливе. Доки тих везли в лікарню, обкрадав їхні квартири. Лисюка найбільше цікавили документи на житло, яке потім переоформлював на себе і продавав. 

«Привіз з собою випивку. Вони знепритомніли, після чого були ограбовані і практично лікарі їх витягали з того світу. Щонайменше 3 доби вони були в комі. Документи всі викрали і на майно і навіть на машину», – дізнався журналіст Борис Сачалко.
Після цього інциденту міліціонери вийшли на слід анестезіолога. Дуже скоро затримали, і провели обшуки і на його дачі, і на квартирі. Знайшли десятки літрів заспокійливих препаратів. 
– Скажіть, будь ласка, за що Вас затримали?
– Я на даний момент не маю ніякого уявлення, за що я був затриманий.
– А у Вас щось вилучили? Щось знайшли?
– У мене знайшли, що при мені був мобільний телефон, при мені були ключі від квартири, були знеболюючі препарати, які в аптеці у вільному обігу. Це ті, які я приймаю після операції.
У хаті також знайшли награбоване. А ще зброю. До слова, Ігор Лисюк уже був за ґратами. За вбивство відсидів 9 років. Після цього приїхав до Житомира. Цього разу слідчі інкримінують анестезіологу 2 вбивства й понад 10 грабунків.
Скільки жертв і постраждалих у справі Лисюка, слідчі остаточної цифри поки не називають. Кажуть, досі шукають. Саме тому точно сказати, яке покарання загрожує анестезіологу, не можуть. Сам Лисюк своєї вин не визнає. 
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити СТБ -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля