10-річна дівчинка, якій гіллякою проломило череп, заговорила

Вікна-Новини

Вікна 22:00

В Одесі комунальники взялися зрізати все, що може впасти на голову. Роблять це по тому, як у вересні 10-річну дівчинку привалило велетенською гіллякою. Дитині проломило череп. Вона пролежала у лікарні майже місяць. Лікарі, які спершу були дуже обережні в прогнозах, зробили дівчинці унікальну операцію – зібрали уламки кісток докупи, не вставляючи металевої пластини. І ось Діана заговорила. 
Рівно місяць тому величезна платанова гілка, вагою 60 кілограмів, впала на 10-річну дівчинку, розбила їй голову. Тиждень Діана перебувала у комі, перенесла операцію, потім поступово почала одужувати. Вчора їй зробили ще одну операцію із відновлення форми черепу. Хірургу вдалося неможливе – він з’єднав кістки без використання металічних пластин. 
Кістки черепа мають зростися приблизно за 2 роки. Зараз дівчинці треба набиратися сил та поступово повертатися до нормального життя. 
На лікування дівчинки знадобилось багато грошей. Тоді збір коштів оголосили у школі, у соціальних мережах. Курсанти університету МВС здали свою кров. Через кілька днів усі витрати взяли на себе у міськздоров’ї. 
«Хотелось бы поблагодарить людей, которые помогали материально, морально, которые поддерживали нас, когда мы находились здесь. Действительно, есть чудеса в мире, просто нужно верить и всё будет хорошо», – сказав Олександр Гвалтюк, вітчим Діани Бажук.
Батьки Діани вирішили не скаржитися на комунальні служби. Ті вирішили зробити все можливе, аби трагедія не повторилася.