Наречена одного з ґвалтівників Крашкової заявила – зґвалтування не було

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Ще один судний день у врадіївській справі. Сьогодні заслухали свідків. А саме правоохоронців, які спілкувалися з Іриною Крашковою наступного дня після зґвалтування. Загалом, сторони обвинувачують одна одну у брехні. 
«Сьогодні ось ці двері знову закриті. На засідання кореспондентам не потрапити. Але «Вікна» дізналися, що покази сторін кардинально різняться. Кожна з них – наполягає на власній версії подій. Ось ми бачимо, як вранці, міліціянти заводять у кайданках інших міліціянтів – обвинувачених. Правоохоронці сьогодні виступили і у ролі свідків. Один з них, лейтенант Олексій Поплужний розповів, як він приїхав у лікарню до Ірини Крашкової наступного дня після злочину з колегою, аби дізнатися, хто поглумився над нею», – розповів журналіст Вадим Гаращук.

«Вона відповіла, що це працівники міліції Врадіївського райвідділу. На уточнююче запитання “Хто саме?”. Вона відповіла, що це був Поплужний. Я стояв у той час, я стояв на вхідних дверях і був вибачте за слово ошарашений. І показав рукою і запитав “Я Поплужний”. На почуте вона сказала:  “Ні, не ти”», – згадав Олексій Поплужний, лейтенант міліції, свідок.
«Поплужний сказав, що він стояв у дверях. Говорити про те – правду він це чу,в чи не чув, він просто видумує – це перше. По-друге, треба врахувати стан Ірини – у неї була розсічена верхня губа, яка не дозволяла ще й говорити. Тому Поплужний швидше за все видумує цей факт для того, щоб створити алібі для своїх колишніх колег», – сказав Руслан Радецький, адвокат Ірини Крашкової.
Напередодні засідання, наречена одного з обвинувачених – Євгена Дрижака ексклюзивно для «Вікон» продемонструвала адвокатські документи. У них йдеться, що експертиза не встановила чужих біологічних матеріалів у аналізах Крашкової.
«Ізнасілування не було. 52 експертизи потверждають, що напротяженії 9 днів ще до цього случая, у неї не було інтимних стосунків ні з ким», – повідомила Юлія Ткачук, наречена Євгена Дрижака.
«Лікар-гінеколог чітко при першому огляді пише про наявність мікротравм зовнішніх та внутрішніх статевих органів. Звичайно експертиза, яка була проведена через 2 тижня, про ту, яку говорить Ткачук Юлія, звичайно тих мікротравм вже немає, бо вони вже зійшли», – відповів Руслан Радецький, адвокат Ірини Крашкової.
Про алібі іншого обвинуваченого – Дмитра Поліщука заявила сьогодні його сестра.
«Мій брат, я вважаю, він не винуватий, тому що на це вказують усі експертизи. Є ряд свідків, які можуть підтвердити, що він був на дискотеці у той момент, коли вчинявся злочин», – сказала Світлана Пирля, рідна сестра Дмитра Поліщука.
Засідання по «Врадіївській справі» продовжиться завтра. Опитуватимуть інших свідків. Скільки триватиме увесь судовий процес, сказати поки ніхто не береться.
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити СТБ -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля