Спортсмена зробили наркокур’єром за вміння далеко кидати

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Спортсмена спіймали на наркокур’єрстві. Колись він далеко метав списа й перемагав на змаганнях серед людей із вадами інтелекту. Та змінив профіль і почав метати наркотики.
Спортсмен-інвалід вправно перекидає пакунок із наркотиками. По той бік колючого дроту один із в’язнів розважливо, розмовляючи мобільним, забирає посилку. Увесь наркотрафік фільмують правоохоронці. Взяли усіх на гарячому.
У торбі колишнього спортсмена знайшли шприци та наркотики. На ньому був зав’язаний увесь наркотрафік. Просто він умів далеко кидати.
«Серебряный призер паралимпийских игр по метанию копья закидывал этот контейнер. Необычность ситуации в том, что кроме него этого никто сделать не мог. Расстояние до цели приличное, и обычный человек сделать этого не в состоянии», – повідомив Гліб Мельниченко, керівник УБОЗ УМВСУ на Херсонщині.
У паралімпійському комітеті спростовують те, що затриманий брав участь у паралімпійських іграх. Там взагалі відхрестилися від наркокур`єра. 
«Він ніколи не був членом параолімпійських збірних, які виїжджали на параолімпійські змагання. Він ніколи не був параолімпійцем», – відповів Валерій Сушкевич, президент національного паралімпійського комітету України.
Метальник наркотиків – Сергій Юрів. Він має вади інтелекту. Його талант помітили херсонські спортивні функціонери, зокрема пан Іван. Чоловік дав хлопцеві шанс. Той навіть переміг на регіональній першості з метання списа серед людей із обмеженим інтелектом. І мав усе, аби стати чемпіоном. Але потім почав пропускати тренування й часто порушувати спортивний режим. Зв’язався з кримінальним світом. Дільцям було не складно маніпулювати інвалідом.
Колишній спортсмен не міг відмовити наркоторгівцям, бо ті його самого підсадили на наркотики. Тепер спортсмену-наркокур’єрові світить від 5 до 10 років позбавлення волі.