Уся Європа шукає батьків загубленої дівчинки

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Долею маленької дівчинки нині переймається уся Європа. Ніхто не знає – хто вона. Та її фотографії нині на усіх шпалерах газет та екранах телевізорів. Гуртом європейці шукають батьків загадкової білявки із зеленими очима. Її правоохоронці знайшли під час рейду в циганському таборові у центральній Греції. 
Роми звуть дівчинку Марією. Їй близько 5 років. Звідки вона взялася у таборі – справжня загадка. Спершу цигани запевняли, дитина їхня. Та експертиза ДНК не підтвердила жодної родинної кревності маленької Марії з ромами. 
Тепер же цигани переконують слідство в тому, що удочерили дитя законно. Та поліція знайшла у таборі документи на решту всиновлених дітей. Виявилося, за 10 місяців одна й та сама жінка, так звана мама Марії, народила одразу шістьох геть різних малюків. 
Знайшлися у таборі й відеозаписи, на яких маленьку білявку цигани змушують танцювати й заробляти цим гроші. 
«Запевняю, мої клієнти не викрадали дитину, а удочерили її цілком законним шляхом. Ми провадимо своє, приватне розслідування й хочемо у найближчі кілька днів самі розшукати біологічну маму дівчинки. Та запевняю, циганська родина виховувала її як своє рідне дитя», – повідомив адвокат ромів Костас Катсавос.