Донецький пенсіонер прожив з хірургічним інструментом у животі 5 років

Вікна-Новини

Вікна 22:00

П’ять років з хірургічним затискачем у животі прожив донецький пенсіонер. Інструмент там залишив хірург, коли видаляв чоловікові апендикс. Лише торік чужорідний предмет виявили та видалили, разом з частиною кишечника.
Донька 82-річного дідуся Олекси показує знімок, де в черевній порожнині її батька знаходився медичний інструмент. З ним чоловік прожив 5 років. Це була не складна операція – аппендицит – після якої чоловікові легше не стало.
«То сюда выпрет, то сюда, то так поставить значить, я иду ж к ним, говорю что такое, она мне говорят – это послеоперационная грыжа, вы меня извините, конечно, но грыжа она в одном месте, а у меня как айсберг в океане ходит то туда, то вверх, то налево, то направо», – каже постраждалий Олексій Савостьянов.
У чоловіка постійно боліло в животі, зник апетит, почали набрякати ноги. П’ять років він як на роботу ходив до лікарні, аби знайти причину поганого самопочуття. 
«То до одного врача, то до другого, до третьего, и какой же это врач, который не может мне не написать шото пить», – розповідає постраждалий Олексій Савостьянов.
Дідусю ставало все гірше, ліки не допомагали, а численні УЗІ не виявляли уражень. Коли знову потрапив до хірургії, зробили рентген, проте знімок навідріз відмовилися показати. Згодом його вилучили правоохоронці й віддали старенькому.
«Я ходила к рентгенологу, он сказал, что рентген делается для врача, а не для вас, все, что надо, я в описании врачу предоставил», – сказала донька Олена Савостьянова.
Рідні дідуся вже готувалися до найстрашнішого діагнозу. Вирішили звернутись до того ж лікаря, що 5 років тому оперував батька і зможе ліпше розібратись у його нездужанні.

«Врач говорил, не исключено, что это опухоль, что надо оперировать, но он категорически не советовал обращаться в онкологию, вообще ни к какому врачу, ни в какую больницу», – каже донька Олена Савостьянова.
Не послухавшись порад, у сусідньому Краматорську пенсіонеру зробили томографію, те, що побачили на знімку, ошелешило увесь персонал лікарні. У чоловіка в животі… знаходився 16-сантиметровий медичний затискач.
«У всех глаза отакие, дедушка ну как вы жили? Та отак и жил как подопытный кролик», – каже постраждалий Олексій Савостьянов.
Нині правоохоронці порушили карну справу за статтею «неналежного виконання професійних обов’язків». 
«Державне обвинувачення буде наполягати на позбавленні лікаря займатися певною діяльністю та здійснювати професійні обов’язки до 5 років «, – повідомив Роман Перерва, заступник Добропільського міжрайонного прокурора.
Лікар, який оперував дідуся, спілкуватися з «Вікнами» не захотів.
Своєї вини чоловік не визнає і вибачатися перед колишнім пацієнтом не збирається. Навпаки – звинувачує сім’ю.
«Мы перед ним виноваты, он мне сказал, что вы добиваетесь? Из-за вас у меня неприятности, на моей карьере вот такенный вот крест», – каже донька Олена Савостьянова.
Вже більше півроку триває судова тяганина. За цей час підсудного хірурга підвищили до головного лікаря міста. Крім роботи у державній лікарні, він має приватну медичну установу.
Постраждалий від лікарської халатності дідусь його ув’язнення не вимагає, каже, достатньо буде просто вибачень та повернення грошей, що витратив на операцію.
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити СТБ -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля