У ПінчукАртЦентрі відкривається виставка 20 українських фіналістів премії

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Як красиво вимити тарілку й утекти з Донбасу. Від суботи відповіді – в ПінчукАртЦентрі. Там відкривається виставка двадцяти молодих українських фіналістів премії ПінчукАртЦентру. Переможець отримає 100 тисяч гривень. 
Серед 20 фіналістів цьогорічної премії ПінчукАртЦентру семеро дівчат. І на відміну від хлопців вони розмірковують не про політику, а переважно про тіло, про сексуальність, про ненависну хатню роботу. 
«Монументальна пропаганда» – це, напевне, найбільша робота в експозиції – 36 квадратних метрів. У центрі пано – гламурний красень з велетенським флаконом дорогих парфумів. 
«Это же этот красавчик из Верчасе, только трансформированный. – Из рекламы? – Да, ну все тут из рекламы, эти товарищи», – відповіла Жанна Кадирова.
В жанрі радянської мозаїки Жанна Кадирова виклала глянсових героїв нашого сьогодення. Окремі фрагменти створено з оригінальної радянської смальти. Поклади різнобарвної мозаїки вона шукала по майстернях радянських монументалістів. Один кілограм цих шматочків коштує нині 18 доларів. Та ПінчукАртцентр дорогий задум митця підтримав без вагань.
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити СТБ -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля