У ПінчукАртЦентрі відкривається виставка 20 українських фіналістів премії

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Як красиво вимити тарілку й утекти з Донбасу. Від суботи відповіді – в ПінчукАртЦентрі. Там відкривається виставка двадцяти молодих українських фіналістів премії ПінчукАртЦентру. Переможець отримає 100 тисяч гривень. 
Серед 20 фіналістів цьогорічної премії ПінчукАртЦентру семеро дівчат. І на відміну від хлопців вони розмірковують не про політику, а переважно про тіло, про сексуальність, про ненависну хатню роботу. 
«Монументальна пропаганда» – це, напевне, найбільша робота в експозиції – 36 квадратних метрів. У центрі пано – гламурний красень з велетенським флаконом дорогих парфумів. 
«Это же этот красавчик из Верчасе, только трансформированный. – Из рекламы? – Да, ну все тут из рекламы, эти товарищи», – відповіла Жанна Кадирова.
В жанрі радянської мозаїки Жанна Кадирова виклала глянсових героїв нашого сьогодення. Окремі фрагменти створено з оригінальної радянської смальти. Поклади різнобарвної мозаїки вона шукала по майстернях радянських монументалістів. Один кілограм цих шматочків коштує нині 18 доларів. Та ПінчукАртцентр дорогий задум митця підтримав без вагань.