Аферистові, який обдурив 800 пенсіонерів, посилили кару

Вікна-Новини

Вікна 22:00

У Донецьку апеляційний суд посилив кару Тигранові Арушанянові. Аферистові, який обдурив 800 пенсіонерів і ветеранів на 8 мільйонів гривень. 
Востаннє вони так раділи хіба що на свято Перемоги. Сьогодні також аплодують перемозі. Виграли 3-річний суд проти шахраїв із кредитної спілки. 
У залі засідань яблукові ніде впасти – від дій махінатора Арушаняна постраждало більше ніж 800 осіб. Усі – пенсіонери та ветерани війни. Спокусившись на високі відсотки з депозиту, приносили в кредитну спілку хто скільки мав. 
Керівник фінустанови Тигран Арушанян, який нині на лаві підсудних, обіцяв стареньким 27% на рік. Та коли настав час віддавати депозити, ані власних грошей, ані зароблених відсотків ніхто не побачив. Арушанян привласнив 8 мільйонів гривень. 
Суд першої інстанції визнав його винним і за шахрайство та підробку документів засудили на 10 років за ґратами. Проте, в рішенні Феміди – жодного слова про повернення грошей вкладникам не було. Нинішній вирок апеляційного суду – це виправив і кару Арушанянові зробив суворішим. 
«Назначить наказание в виде 12 лет лишения свободы с лишением права занимать должность, связанную с организационной и хозяйственно-распределительной деятельностью сроком на 3 года, конфискация денежных средств и имущества полученных преступным путем», – повідомив Сергій Поварницин, суддя апеляційного суду Донеччини.
Адвокат Арушаняна вирок хоче оскаржувати в Касаційному суді. Каже, слідство було поверховим, тому й усі звинувачення повісили на одну людину. 
«Я считаю, что данное решение было принято для потерпевших, но вопреки их интересам, поскольку никто не разобрался, где деньги, каким образом и кто ими завладел, куда их дел», – сказав адвокат підсудного Тимур Саркисов.
Для подання клопотання у підсудного є місяць.