У Львові відразу в двох судах шукали бомби

Вікна-Новини

Вікна 18:00

У середмісті Львова замінували відразу два суди. Про це повідомив анонім, набравши 102. Кілька годин відповідні служби міста шукали вибухівки. З обох установ евакуювали майже 400 осіб. 
В центрі міста на сусідніх вулицях знаходяться дві установи суду. Робочий день щойно розпочався. Вулиці переповнені людьми та припаркованими машинами. У мить буденну роботу суддів, що навіть не підозрювали про небезпеку, порушили загони рятувальників. Люди у формі з собаками забігли до приміщень і повідомили про замінування. 
Постраждати могли сотні людей, тож правоохоронці діяли миттєво і почали евакуацію. 
«З приміщення вийшло понад 40 суддів. І приблизно 180 працівників апарату. Відвідувачів суду на цей час в приміщенні не перебувало. Оскільки перші засідання мали розпочатися в 12 годині», – повідомила Ольга Давид, речниця Львівського апеляційного адміністративного суду.
На сьогодні у судах призначили розгляд понад сотні справ. Чи могла бодай одна з них бути пов’язана із замінуванням у судах, поки не кажуть. 
Зрештою, вибухівки у судах так і не знайшли. Вже по обіді установи повернулися до звичного режиму роботи. Правоохоронці тим часом шукають псевдомінера. Тепер жартівникові загрожує до 5 років позбавлення волі.