У Макіївці 16-річна дівчина без прав влаштувала ДТП

Вікна-Новини

Вікна 18:00

У Макіївці 16-річна дівчина так загналася, що влаштувала ДТП. Коли ДАІшники прибули на місце аварії, були ошелешені. Юна водійка їм відверто хамила, погрожуючи зв’язками. Та ще й з’ясувалося – кермує машиною, не маючи прав.
Аліні Довженко – 16, а вона вже при кермі дорогезного позашляховика. Кермувати її вчив тато. 
«Тут людишки ходят, видишь. Чё-то им тут неймется. Чел вон с барбосом, с собачеллой, идет. Шугани его собаку», – вчить тато.
І ось результат татусевого навчання. Аліна на «Мерсі», у якому повно таких самих підлітків, на перехресті лоб в лоб впилялася у «Жигулі», яким кермував макіївський пенсіонер. 
Все сталося на перехресті, де вночі світлофори блимають жовтим . Аліна зі своєї другорядної – вилетіла на головну. Елементарні правила, хто кого має пропускати на нерегульованих перехрестях, має знати кожен водій. Але у Аліни водійських прав немає. 
Батьки Аліни зараз на заробітках закордоном. Тож на місце пригоди примчав дядько Аліни і привіз документи на машину. Як з’ясувалося пізніше, дівчина взяла машину діда без його дозволу. За нічну прогулянку її поставили на облік до дитячої кімнати міліції. 
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити СТБ -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля