Вікна поруч: 6-річний Давид став заручником у німецькій лікарні

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Його рятували всією громадою, а тепер 6-річний Давид Бенидзе став заручником у німецькій лікарні. 
«Вікна» вже розповідали про смертельно-хворого хлопчика, що півжиття долає підступну онконедугу. Кілька місяців тому він так зворушив глядачів телеканалу СТБ, і вони зробили неможливе – за лічені дні зібрали йому на операцію рекордну суму – 150 тисяч євро. 
Він вилетів із мамою до госпіталю у Штутґарт. Саме там є ще шанс на порятунок. Його комплексно обстежили, та до лікування досі не взялися, і призначили чергову високо-дозовану 21-у хіміотерапію, бо хвороба прогресує. 
Німецькі лікарі поставили ультиматум – необхідно терміново сплатити всю суму відразу. Не вистачає всього лише 17-х тисяч євро. І хлопчик благає допомогти. 
«Меня зовут Давид Бенидзе. Мне 6 лет. Я лечусь в Штутгарте. У меня нейробластома. Здесь мне снова ставят капельницу. У меня 21-я химиотерапия. В этот раз мне не поставили подключичку, а тефлонку. Это было больно, ужасно. В-о-о-т. Я тут подружился с медсестрами, но не понимаю их язык. А друзей у меня здесь нет. Когда я капаюсь, я могу кататься на велике или на машине. Когда я выздоровею, я поеду домой к папе».
Переказати суми на лікування для маленького Давида просто – сайт Української Біржі Благодійності – ubb. org.ua, проект «Благаю врятувати сина», клік підтримати. Разом ми можемо більше!