На Закарпатті сатаністи жорстоко вбили 18-річного юнака

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Маленьке місто Рахів, що на Закарпатті, здригнулося. Сатаністи жорстоко вбили 18-річного юнака. Свого однокласника. І все звалили на диявола. Мовляв, це він особисто наказав їм зробити, аби перевірити їхню вірність.
Убитий хлопець свого часу показав усій школі відео, на якому адепти темряви врочисто мордують і вбивають кота. Хлопців за це всі почали зневажати, а ті вирішили помститися. 
План убивства виношували 5 років. І наважилися лише кілька днів тому. 
Те, що із сином біда, першою відчула мати. Вона й зателефонувала до міліції. Правоохоронці сатаністів затримали. Наскільки адекватні юнаки, та чи не вживали наркотиків, нині з’ясовує експертиза. Порушено кримінальне провадження. 
Тим часом, містяни жваво обговорюють убивство у соцмережах. Пишуть, що у хлопців був перелік із 13-ти осіб, яких вони планували позбавити життя. 

«Порушено по ст. 115 Ч.2 – це «вбивство групою осіб». Їм загрожу або по життєво, або 15 років мінімум. Якщо брати ті деталі, які вони тут розказують, то я не бачу, що вони тут психічно ненормальні. Вони думали де вбивати, куди піти, як сховати», – повідомив Василь Варцаба, керівник УМВСУ на Закарпатті.