Грабіжників харківської ювелірки затримали, коли вони хотіли сповідатися

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Міліціонери затримали двох молодиків, які зухвало пограбували ювелірний магазин у Харкові. Ця подія шокувала все місто. Минулого тижня четверо в чорних масках та зі зброєю увірвалися до крамниці. Поранення дістали охоронець та міліціонер. І ось двох зі злочинної зграї зловили на Сумщині. Вони хотіли перетнути кордон. Та хлопці зізналися – їх так замучила совість, що по дорозі вони вирішили посповідатися у батюшки. Але той порадив шукати відповідей у Кримінальному кодексі. 
Побожними оцінювачами золота виявилися Андрій та Олексій, яким по 24 роки. Їх затримали вже перед кордоном із Росією, у невеличкому селищі на Сумщині. Майже тиждень хлопці подорожували країною, переховуючись після нападу на харківську ювелірну крамницю.
«С Сум с утра сели в маршрутку, поехали в поселок Грабовское, там, у батюшки, у которого было прозрение от Господа, хотели спросить совета, причаститься», – сказав затриманий.
А до причастя все було, наче за сценарієм голлівудського екшену: і гонитва, і стрілянина, й чорні маски на обличчях. І героїчні правоохоронці, що ледве не ціною власного життя затримали одного з нападників.
22-річний Олексій, його старший на два роки брат Андрій та і ще двоє їхніх друзів, Ростислав та Андрій, удерлися до ювелірної крамниці серед білого дня: продавцям наказали впасти на підлогу й одразу розпочали стрілянину. Поранений охоронець підвівся, вибіг на вулицю, попросив викликати міліцію, а потім кинувся наздоганяти злочинців.

«Наш охранник, имея три пули в себе, продолжил преследование, бежал за ними, стрелял в них», – розповів Сергій Міщенко, директор охоронної агенції «Кратос».
Аж тут до гонитви долучилися вже й оперативники, що їх викликали перехожі. Трьом нападникам удалося втекти, одного встиг затримати 30-річний старший лейтенант міліції й отримав кулю просто в обличчя, зловмисники відстрілювалися.

«Ему сложно разговаривать в настоящий момент, но главное, что угрозы жизни уже нет и достаточно хорошее состояние пациента», – повідомив Валерій Лисенко, керівник обласного центру щелепно-лицевої хірургії.
Після затримання одного з чотирьох нападників на решту вийти вже було простіше: слідчі дізналися прізвища хлопців, оприлюднили їхні фото й розпочалися пошуки.
Одного з чотирьох нападників – наймолодшого з усіх, 22-річного Олексія Устюжанина – досі не знайшли. За інформацією «Вікон», міліція має інформацію про те, що друзі грабували різні магазини протягом трьох років. Загрожує хлопцям 15 років тюрми.
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити СТБ -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля