Документ з 5 абзаців на урядовому сайті змінив майбутнє України

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Зупинити підготовку до укладання Угоди про асоціацію України з ЄС – навіть не постанова Кабінету міністрів – таке розпорядження сколихнуло всю країну. Його без попереджень і пояснень – по обіді оприлюднили на урядовому сайті. 
Документ на урядовому сайті змінив майбутнє України. Повідомлення з п’ятьох абзаців написано складною й сухою мовою. 
Уже в першому абзаці – головний сенс. Підготовку підписання угоди з ЄС зупинено в інтересах України. Далі – багато складних бюрократичних формулювань. Якщо сказати коротко, то урядовці мотивують своє рішення захистом українців. 
Питання друге. Чи означає це, що Україна взагалі не йде в Європу? Але відповіді на це питання у документі немає. І терміни, коли Україна готова підписати асоціацію,  теж не зрозумілі. 
Питання третє. Як відреагує на це Європа? І чи означає це, що Україна здає позиції на користь Росії? І на це питання теж чіткої відповіді нема. Але не складно здогадатися, що Європа навряд чи зрадіє таким розвитком подій в Україні. 
І головне – як це все відіб’ється на житті звичайних українців? І знову ж таки, якщо вірити документові, то це все робиться для нашого захисту. Так це, чи ні – говорити рано. Але зрозуміло одне – якщо хтось сподівався на зближення з Європою і вільне пересування нею без віз – на це розраховувати найближчим часом не варто.