Тимошенко святкує третій день народження у в’язниці і надголодь

Вікна-Новини

Вікна 22:00

У Юлії Тимошенко – День народження. Їй сьогодні – 53. Під лікарнею «Укрзалізниці» – квіти, подарунки, повітряні кульки. Привітати іменинницю приїхали і прихильники, й народні депутати. 
Почалося святкування набагато раніше, ніж було заплановано. Ще з самого ранку біля центральної клінічної лікарні «Укрзалізниці» почали збиратися гості з Дніпропетровщини, Сумщини, Харківщини і навіть з Буковини. Браму медзакладу прихильники вирішили прикрасити сотнями квітів, а на великому ватмані написали колективну іменинну листівку. 
Приїхали гості на День народження з різноманітними подарунками. Один чоловік з Києва привіз ікону Святої Юлії, щоправда розповісти, в якому столітті жила така мучениця і чому її було канонізовано, не зміг. Інша жінка з Кривого Рогу привезла Тимошенко серця з камінням Сваровські.
Традиційно співали гімн, випускали червоні та білі повітряні кульки. До самої лікарні вдалося зайти тільки донці Жені та кільком нардепам, які піднялися на 9-й поверх лікарні з величезним букетом білих троянд.
«Цветы они попросили передать через колонию – что мы сейчас и отвезем. Большое письмо, которое здесь подписали от всех людей, мы передали, открытку от ребенка, телеграммы, всё это ей передали. И спрятали несколько цветочков», – відповіла Олександра Кужель, народний депутат України.
Сьогодні вже третій День народження, що його Юлія Тимошенко святкує в неволі. Проте перший – надголодь, все заради Євроінтеграції.