У Львові повстали проти суду над засудженими учасниками Євромайдану

Вікна-Новини

Вікна 18:00

За засуджених учасників Євромайдану заступився Львів. Сьогодні люди вийшли на мітинг і кричали «Ганьба!» Шевченківському районному судові столиці. Львів`яни готові до будь-яких дій, аби затриманих відпустили. 
Пікетувати Львівський Апеляційний суд рушили мало не всім Майданом. Колона налічувала кілька тисяч осіб. Основна вимога пікетувальників – відпустити затриманих, принаймні, на час слідства. 
«Ми всі розуміємо, що завтра на їхньому місці можемо бути всі ми, учасники, активісти Євромайдану. Тому це дуже важливо, якщо сьогодні будемо мовчати – завтра прийдуть за нами», – сказав Андрій Породко, співкоординатор Львівського Євромайдану.

«У мене 2-є синів, я їх лишаю і їду завтра на Майдан. Треба людей всіх піднімати, колонами йти, селами, піднімати всіх, що вони знали, що люди терпіти не будуть. Ми за своїх дітей горло їм перегриземо», – сказала мітингувальниця.
І прокуратуру, і суд пікетували недовго – всього по 5-10 хвилин, аби не заважати рухові транспорту головними вулицями Львова. Але обіцяють ці акції робити щодня, поки питання із затриманими не розв’яжуть.