Затриманий багатодітний батько може залишитися інвалідом

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Багатодітний батько, якого затримали на Банковій, може залишитися інвалідом. Про це стало відомо на засіданні комітету з прав людини. 
Нагадаємо, Владислава Загоровку – зразкового батька трьох дітей – підозрюють в організації масових заворушень. Як запобіжний захід суд призначив йому 60 діб арешту. Тепер чоловік – в ізоляторі тимчасового утримування. В нього численні забиття, переламано ребра та відшарування сітківки ока.

«Він потребує термінової операції, сьогодні лікарі нам підтвердили, що якщо він протягом доби не буде переведений до профільної медичної установи, і не буде зроблена операція, він стане інвалідом на все життя, втратить зір», – повідомив Павло Петренко, народний депутат України.
«Було брутально порушено право на мирне зібрання. Я відкрила одразу за своєю ініціативою провадження, це єдиний акт реагування, яке може зробити уповноважений для того, щоб надалі здійснювати свою роботу. Відкрито було проводження – мета цього провадження – відкрите та прозоре розслідування тих подій, які відбулися», – сказала Валерія Лутківська, уповноважена з прав людини в Україні.