Столичний суд випустив із СІЗО 5-х затриманих під час розгону Майдану

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Столичний Апеляційний суд розглянув справи затриманих серед штурму. Загалом сьогодні випустили із СІЗО 5-х мітингувальників. 
Перед самим засіданням прокурор обіцяє наполягати, аби суд пом`якшив затриманим запобіжний захід.
«Наразі слідством зібрані достатні дані, які говорять про можливе застосування більш м`яких запобіжних заходів. Це домашній арешт, застава. Нагадаю, що це не є звільнення від кримінальної відповідальності», – сказав прокурор В’ячеслав Мармиш.
Фільмувати слухання судді заборонили. «Беркут» не пустив телекамери навіть до будівлі суду.
Першим розглядали справу Миколи Лазаревського. Обвинувачення частково підтримало апеляцію захисту, й хлопця відпустили під домашній арешт. Наречена одразу кинулася йому в обійми. А мітингувальники біля суду зустріли юнака немов героя.
На волю вийшов також колишній менеджер гурту «Океан Ельзи» Юрій Болотов. Печерський суд визнав його винним, призначив 850 гривень штрафу і відпустив. 
Далі суд відпустив ще трьох. Геннадія Черевка та Сергія Нужненка звільнили під особисте зобов`язання. Владислав Загоровко сплатить 850 гривень штрафу. Усіх їх безжально били та звинувачували в організації масових заворушень. Але усі вони ні про що не жалкують.
Днями суд розгляне апеляційні скарги ще двох затриманих серед штурму президентської адміністрації – інженера Олександра Остащенка та журналіста Валерія Гарагуца.