В Івано-Франківську закидали камінням автобус, який віз до столиці людей

Вікна-Новини

Вікна 22:00

З різних куточків України до столиці мчать колони автобусів. Одні везуть євромайданівців на підмогу киянам, інші спецпризначенців на зміну втомленим силовикам. 
В Івано-Франківську вночі двоє молодиків закидали камінням автобус, який віз до столиці півсотні людей. Ті кажуть, «хвоста» – підозріле червоне авто спостерегли ще в центрі, вже на виїзді з міста воно їх знову наздогнало. 
Ніхто з пасажирів не постраждав, а от водієві скалками порізало обличчя. Мітингуючих це не спинило, вони пересіли в інший автобус. Нині всі вже на Майдані. 
Чернігівці масово рушають до недалекого Києва автостопом. Люди малюють плакати «Підвезіть на Майдан» і з ними виходять на дорогу. Там на них чекають.
Рівненські правоохоронці вночі гралися з активістами в квача. Працівники патрульно-постової служби саме зібралися їхати до Києва на підмогу столичним. Щойно про це прочули місцеві майданівці, будь-що взялися їм перешкодити. Активісти, хоча і ганялися за ними півтори години, завадити не змогли. Ті таки сіли в автобус і взяли курс на столицю. 
Тим часом, уже без перешкод до столиці їдуть донецькі правоохоронці. Зранку до Києва рушили шість автобусів з міліціонерами. Вони у всеозброєнні. Мають бронежилети, щити, кайданки та гумові кийки. В обласному управлінні міліції кажуть – людей до Києва відряджають не вперше.