Суд відпустив ще двох в`язнів Банкової

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Ще двоє в`язнів Банкової вийшли на волю. Сьогодні Апеляційний суд відпустив журналіста Валерія Гарагуца під особисте зобов`язання. Він одразу поїхав до лікарні. Після подій на Банковій у нього струс мозку й забиті ребра. 
Також судді відпустили під домашній арешт Єгора Превіра. Тож нині на волі 8 із 9-ти затриманих під час бійки з міліціонерами. 
За ґратами лишили одного Ярослава Притуленка. Щоправда, прокуратура просила, аби Превіра теж лишили під арештом. Мовляв, під час штурму Адміністрації президента у нього виявили пневматичну зброю, гумові кийки і дерев`яні бити. Сам хлопець вже на волі божиться, що нікого не чіпав. 
«Цей чоловік йшов не на мирний мітинг, не на мирну акцію, а він ішов вже туди заздалегідь озброєним та готовим для активних і агресивних дій», – сказала Яна Соболевська, речниця прокуратури Києва.

«Я мав, як громадянин України, право приймати участь у мирних заходах і цікавитись тими історичними подіями, які відбувалися в той час. Я нікого не бив і усі свідчення проти мене – сфальсифіковані», – відповів звільнений активіст Єгор Превір.