У Запоріжжі авіаконструктор створив 600-метрового голуба миру

Вікна-Новини

Вікна 18:00

600-метрового голуба миру за допомогою GPS-навігатора та власних ніг створив запорізький авіаконструктор. Свою листівку чоловік вималював прямісінько у центральному парку міста – і присвятив сьогоднішнім подіям в Україні. 
Майже 40 років він конструює двигуни для літаків на місцевому авіапідприємстві. А після роботи знімає стрес спортивним орієнтуванням. Володимир сам прокладає маршрути своїх мандрівок. Останнім часом захопився створенням електронних карт міста. Тепер ще й віртуальні листівки створює за допомогою GPS. 
«Отдых должен быть абсолютно противоположностью моей работе, и я решил, что должен быть в лесу. Джипиес рисование, оно позволяет объединить как-то дать физическую нагрузку, художественные элементы, и плюс к тому – освоение современной техники, что немаловажно», – розповідає конструктор авіадвигунів Володимир Шевчук.
Тепер до улюблених мандрівок він готується з усією фантазією. Замість мольберта – електронна карта місцевості, на ній чоловік малює картинку. Потім рушає запланованим маршрутом – у цьому йому допомагає GPS. Володимир зізнається, часто віртуальний маршрут на реальній місцевості готує багато сюрпризів.
Після того, як схему малюнку протоптано по землі, а дані GPS отримав супутник, маршрут завантажується у спеціальну програму. Вона і видає схему на карті. Одна з останніх робіт – віртуальна листівка у вигляді місяця. Сьогодні конструктор вирішив подарувати Україні голуба миру.
«Украине нужен и мир, и стабильность, поэтому дарю для всей Украине голубя мира, нарисованного прямо здесь размерами около 600 метров», – пояснив конструктор авіадвигунів Володимир Шевчук.