В Умані від щурячої отрути помер хлопчик

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Від парів щурячої отрути в селі на Черкащині загинув 5-річний малюк. На лікарняному ліжку його мама та двоюрідна сестричка. Тато напередодні розклав горошини в мишачі нірки на горищі. Та концентрація, скоріш за все, промислової отрути, виявилася настільки сильною, що організм маленької дитини не витримав. Тепер вбитого горем батька можуть звинуватити ще й у вбивстві власної дитини.
Тато не йме віри, що його єдиного, такого жаданого синочка більше нема. Цього вихідного вечора він вирішив потруїти щурів на горищі. 
«Я вывозил мусор, и нашел там, а там алюминиевая банка, а по селам ездят принимают цветной металл, плюс дома есть какие-то железяки, думал сдать, лишние в деревне они никогда не бывают. И прочитал там на банке, что ним можно грызунов травить, крыс, а на горе – орехи, с кабаков зерна и мыши, погрызли дыры, то я взял по-моему пять таблеточек и в норы кинул», – розповідає Мамед Мамед-Гусейнов.
Наступного дня спочатку стало зле синові, потім дружині, а потім племінниці, що гостювала в них. Але погрішили на харчі. 

«Племянница съела банан и половинку сын съел. Я почему-то на банан сразу подумал, подумал, что от банана ему плохо стало», – каже Мамед Мамед-Гусейнов.
За порадою сільського фельдшера, відпоювали чаєм і ношпою. Та вночі малому й дружині стало геть погано. Зірвалися до лікарні, але запізно. 

«Наростали признаки набряку головного мозку, судоми, дитина була переведена на штучну вентиляцію легенів, але реанімаційні заходи не принесли результатів, і о 10 дитина померла. Перспектив на позитивний прогноз не було», – відповів Олександр Новаківський, заступник головного лікаря Уманської ЦРЛ.
На лікарняному ліжку з отруєнням невідомою речовиною – і дружина з племінницею. Їхній стан стабільний. А голову сімейства, який втратив найдорожче, тепер підозрюють ще й у вбивстві.
В родині бояться, що подружжя від горя накладе на себе руки. Матір відпустили на день з реанімації поховати сина. Жінка ледь розмовляє.