Школярці, яка впала в депресію після спроби самогубства, допомогли незнайомі люди

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Її довго цькували у школі  і зрештою, звинуватили у викраденні телефону. Ображена Катря ледь не звела порахунки з життям. Написала передсмертну записку, видерлася на поруччя мосту і вже ладна була стрибнути. 
Тоді її врятував випадковий перехожий. Після того в дівчини розпочалася страшна депресія. Вона два тижні лежала, втупившись у стінку – не вставала з ліжка, не говорила, майже не їла. Мама вже не знала, як повернути доньку до нормального життя. Та це зробили зовсім незнайомі люди. 
Вона ще не підводиться з ліжка, але її погляд вже не скляний. Катруся оживає. Бавиться з подарованим кошеням. 
«Уже в течение буквально двух дней у меня ребенок улыбнулся. Впервые за последние 15 дней!» – сказала мама Катерини Євгенія Ковальська.
Мама Катрі не може натішитися: після виходу сюжету «Вікон» її телефон не змовкає. Дзвонять абсолютно незнайомі, але не байдужі до Катриної біди люди. А ще надсилають бандеролі: одяг, іграшки та навіть косметику.
На прохання «Вікон» психолог погодилася безоплатно допомагати родині. 

«Мы уже договорились с мамой, что я буду приходить, и мы будем начинать именно такую глобальную работу с мамой Кати. В любом случае сдвиги, однозначно. Насколько это будет быстро, я сказать не могу», – каже психолог Ольга Тарасова.
А от пані Євгенія не сумнівається – дочка зовсім скоро повернеться до нормального життя.