Першу леді Франції вклала у ліжко коханка чоловіка

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Перша леді Франції – на лікарняному ліжку. Її туди вклала чоловікова коханка. Дружині Франсуа Олланда не витримали нерви, коли з журналу дізналася, що її зраджено.

Щаслива перша леді Франції супроводжувала Франсуа Олланда всюди, хоча й не була його законною дружиною. 6 років французький президент жив із журналісткою Валері Трієрвейлер на віру. До РАГСу пара не поспішала. Казали, їм і так добре.

Та от одного ранку на стіл Валері приносять черговий номер скандального журналу. На обкладинці – Олланд. На сторінках – детальний звіт у фотокартках про його походеньки наліво.

Усе було дуже романтично. До коханки очільник Франції їздив на моторолері в шоломі. Зустрічалися в квартирі неподалік Єлисейського палацу. Допоки солодка парочка розважалася, один із охоронців чатував біля під’їзду. Вранці він приносив коханцям свіжі круасани. Від побаченого Валері стало кепсько. Не витримали нерви. Потрапила в лікарню.

Коханку звуть Жюлі Ґає. Вона – акторка. Частенько знімається в еротичних фільмах і відвертих фотосесіях. З Олландом акторка познайомилася 2 роки тому. Під час президентської кампанії навіть відзняла ролика на його підтримку.

Сам французький очільник опублікованої інформації не підтвердив, але й не спростував. До суду відправив своїх адвокатів. За вторгнення в приватне життя хоче засудити журналістів глянцю. На диво спокійно, навіть дещо з розумінням на всю цю історію відреагували французи.

І допоки світ дивується й чеше язиками про походеньки французького президента, самі французи схоже вже стомилися від усіх тих скандалів. Ще добре пам’ятають історію з сексуальними зазіханнями до покоївки керівника МВФ Домініка Строс-Кана. Не забули, як пішов від дружини до акторки, з якою згодом і побрався, попередній президент Ніколя Саркозі. Назвати можна ще з десяток французьких президентів і політиків, котрі не відмовляли собі в коханні на стороні.

Та в нинішній історії є своя інтрига. Чи одружиться колись Франсуа Олланд? Адже навіть першій цивільній дружині, з якою прожив 37 років і від якої має чотирьох дітей, не вдалося надягти йому на пальця обручки.