В активіста Автомайдану заарештували помаранчеве авто

Вікна-Новини

Вікна 22:00

У Києві розпочалося полювання на лідера іншого протесту. Усе рухоме майно одного з очільників Автомайдану – Сергія Коби – заарештувала виконавча служба. 

Як повідомив сам активіст, його звинувачують у несплаті старих штрафів. У підприємця – кілька автомобілів, арешт накладено на всі. Їздити на них тепер не можна. Через помітний помаранчевий колір та іменні номери їх зупиняє кожен патруль ДАІ.

Сам чоловік твердить – усі штрафи він сплатив ще два місяці тому, а переслідування називає політично обґрунтованими.

Тим часом у виконавчій службі наголошують – претензії до автомобіліста в них з’явилися ще навесні, коли про Автомайдан не було ще і згадки.

«Чому саме накладений арешт, чому я не був попереджений, звідки взявся цей арешт і чому саме зараз, у вирі останніх подій, коли ми їздимо на акції до наших високопосадовців», – каже активіст Автомайдану Сергій Коба.

«Якщо державний виконавець наклав арешт на майно, то це свідчить, що протягом 7 днів боржник штраф не сплатив. Він має підтвердити, що він сплатив, надати квитанцію, знайти підтверджуючі документи в органах ДАІ», – пояснив Олексій Соломко, директор департаменту контролю за виконанням рішень.