У МВС заявили, що Луценка не били

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Правоохоронці Луценка не били. А от він прийшов під Києво-Святошинський суд напідпитку і сварився з правоохоронцями. Таке сьогодні офіційно заявили у Міністерстві внутрішніх справ України. 

Нагадаємо, у п’ятницю під судом люди блокували автозаки, вимагаючи відпустити на свободу так званих васильківських терористів. Туди прийшов і Юрій Луценко. Він підійшов до автобусу із беркутами і вимагав, аби вони зняли шоломи та захисні маски.

«Підійшов до одного з керівників спеціального підрозділу, нецензурною лайкою висловився на його адресу, і разом із дружиною пішов у бік групи мітингувальників. І хочу звернути вашу увагу, що ніяких тілесних ушкоджень Юрій Луценко не отримав і працівники міліцій йому не завдавали», – повідомив Віктор Ратушняк, заступник міністра внутрішніх справ України.

Правоохоронці наполягають – Луценко з автобуса вийшов неушкоджений. Хто його побив, вони не знають.

Тим часом дружина потерпілого повідомила, що йому стало краще, але він лежатиме в реанімації іще щонайменше тиждень. Екс-міністр внутрішніх справ оговтується від побоїв і дає покази слідчим. Вона переконує – п’ятничного вечора її чоловік був абсолютно тверезий.

«Це все було близько першої ночі. Привезли окровавлене тіло і реанімацію і в ту ж секунду відбувався огляд, брався аналіз крові. Ніхто не ховав аналіз крові, ми йшли туди спокійно. Охоронець сказав, що коли виходила прокуратура, вони сказали: ну ми тут ведем себя хорошо, но мы все равно будем делать версию о том, что пьяный Луценко нападал на руководство Беркута за это и получил», – сказала Ірина Луценко, народний депутат, дружина Юрія Луценка.