«Вікна-новини» відзначили 19 років з дня заснування

Вікна-Новини

19 років тому, 4 вересня, в ефір вперше вийшов випуск програми «Вікна-новини». Програма була створена як альтернатива державним новинам, і з року в рік продовжує дотримуватися найвищих стандартів журналістики та знайомити глядачів з актуальними проблемами сучасності.

За цей час склад співробітників програми «Вікна-новини» майже повністю змінився, але виконавчий продюсер Ольга Цезарівна Кисла працює над програмою з самого початку її заснування і донині. Вона привітала «Вікна» з днем народження, закликаючи всіх на своїй сторінці у соціальній мережі, зробити все, аби в України настали кращі часи:

«Сьогодні 19 років з дня виходу в ефір першого випуску програми «Вікна-новини», – пише Ольга Кисла. – З того часу нам довелось висвітлювати багато різних подій – радісних і сумних, важливих і не дуже. Зараз колишні «вікнівці» працюють майже на кожному загальнонаціональному каналі, на місцевих студіях у регіонах, у закордонних засобах масової інформації, всіляких прес-службах, газетах, журналах, Інтернет-виданнях, є (або були) речниками різних персон, навчають студентів, очолюють інститути, і, я сподіваюсь, з честю несуть знамено професійної журналістики та «вікнівський» запал позитивної енергії. Тому у цей день я закликаю всіх, хто зараз працює у «Вікнах», і тих, хто колись був до них причетний, робити все від них залежне, аби в Україні настали інші, кращі часи. Бо зараз, як ніколи зрозуміло, що слово – то-таки зброя».

Нині «Вікна-новини» працюють у непростих умовах. Їм доводиться висвітлювати біль, який охопив усю Україну. Але треба вірити і боротися за краще, переконана Ольга Кисла:

«Ніхто з нас ніколи, мабуть, не міг собі і уявити, що нам доведеться працювати в умовах війни. Але я вірю, що з вашою допомогою ця чорна смуга скоро мине. І наші новини знову будуть змагатись у пошуках цікавих тем про цивільне, пересічне життя. Гарних вам новин. Слава Україні!»

Сайт СТБ теж приєднується до поздоровлень усієї команди програми новин. Зичимо вам лише добрих новин, шановні колеги!

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити СТБ -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля