Президент призначив нового міністра оборони

Вікна-Новини

Президент вніс кандидатуру нового міністра оборони – нинішній командувач Нацгвардії Степан Полторак.

Таке рішення має підтримати ще парламент, на голосування це питання винесуть вже у вівторок. Про це повідомив речник глави держави після того, як Полторак зустрівся з президентом.

Порошенко зазначив, що вагомим аргументом у прийнятті цього рішення для нього став авторитет генерал-полковника серед військових.

vlcsnap-2014-10-13-18h15m46s44

“Для мене було основним його професійна і патріотична позиція, порядність, рішучі кроки по розбудові фактично з нуля Нацгвардії, дисципліна у військах, твердий бойовий дух. Не останню роль грає авторитет у військах: я поспілкувався з генералами, з простими бійцями та з комбатами,”- повідомив президент України Петро Порошенко.

vlcsnap-2014-10-13-19h20m36s0

Полтораку виповнилось 49 років. Закінчив військову академію Збройних Сил України. На військовій службі більше тридцяти років. Був керівником управління бойової та спецпідготовки внутрішніх військ, очолював Академію МВС, з лютого був командувачем внутрішніх військ МВС. І ось вже сім місяців як командувач Нацгвардії України.

vlcsnap-2014-10-13-18h16m27s199

“Я чітко розумію які кроки необхідно зробити і погоджуюсь на цю позицію. Я хотів би сказати що сильна армія це запорука миру і я зроблю все можливе..”- заявив командувач Нацгвардії України Степан Полторак.

Вже звільнений Валерій Гелетей пояснив чому пішов у відставку. Його звільнення відбулось після розмови з президентом в зоні АТО, де він звітував про готовність армії до зими. Гелетей розповів,що отримав від глави держави нове завданя, щоправда яке і в якому відомстві так і не уточнив.

vlcsnap-2014-10-13-19h21m02s37

“Перед моїм призначенням президент мені чітко визначив завдання, а саме боротьба з бандитизмом, сепаратизмом, організованими бандитськими угрупуваннями. Я ті завданняя виконав,”- зазначив в.о. міністра оборони України Валерій Гелетей.