Інкасаторську машину обстріляли: 4 загинули

Вікна-Новини

Страшна подія на Дніпропетровщині. На Дніпропетровщині з гранатомета розстріляли інкасаторський автомобіль.

Обгорілу машину знайшли зранку в кюветі, всередині четверо загиблих. Правоохоронці впевнені: зухвале та жорстоке вбивство було ретельно сплановане професіоналами.

На трасі “Київ – Дніпропетровск” близько опівночі знайшли розстріляний інкасаторський мікроавтобус. Вижити не вдалося нікому

“Попередньо влучення з гранатомета і автоматичної зброї. Біля автомобіля лежало тіло водія і в салоні тіла ще трьох працівників, з них два працівника банку та один працівник УДСО. Сейф в машині розкритий, грошей на місці не виявлено,”- заявляє начальник прес-центру Олексій Щербатов.

Правоохоронці впевнені: зухвале та жорстоке вбивство було ретельно сплановане професіоналами. Нападники добре знали маршрут інкасаторської автівки та полювали на неї ще від Полтавщини.

Інкасатори везли гроші з Києва до Дніпропетровська у відділення Рада-Банку. За неофіційною інформацією у мікроавтобусі було близько 12 мільйонів гривень.

Банк ніяких коментарів не дає.

Нині в області триває план перехвату «Сирена». Відкрито карне провадження за статтею зумисне вбивство, за яке нападникам світить довічне ув’язнення.