“Чорні” ріелтори у Вінниці дурять вимушених переселенців

Вікна-Новини

Орендованого житла у Вінниці на всіх переселенців уже не вистачає, а ціни власники помешкань підняли вдвічі. Тепер шахраї користуються цим: майбутніх жертв принаджують дешевими кімнатами й видурюють у втікачів останні гроші.

Журналісти програми “Вікна-Новини” вистежували злодіїв.

“Тепер склались так обставини, що нам потрібно знайти інше житло, і ми попали на аферистів,”- розказує постраждала Ірина Молодова.

В агентстві нерухомості “Індекскомпані” пообіцяли знайти бюджетний варіант для переселенців. За лічені дні їм підшукали однокімнатну квартиру, за її адресу представниця компанії взяла тисячу гривень і навіть виписала чек.

Та коли родина приїхала за вказаною адресою, зрозуміла, що їх ошукали. Ніхто ніякої квартири там не здавав, а ріелтор перестала відповідати на дзвінки.

В офісі «Індекскомпані» на вулиці Першотравневій приховуються і не відчиняють двері. У міліції кажуть: зі скаргами на «Індекскомпані» до них звернулися понад сотню людей.

Утім, карного провадження проти власника компанії-шахрайки правоохоронці так і не порушили. Начальник Вінницької міліції Юрій Куций переконує, що наразі бракує фактів.