Терористи: дві тактики ведення бойових дій на Сході

Вікна-Новини

Нині терористи вперто намагаються прорвати лінію оборони АТО. Цієї доби одне лише Дебальцеве обстріляли з Градів 5 разів.

Унаслідок боїв на Донбасі не стихає гуманітарна криза. Цими вихідними Губернатор Луганщини Генадій Москаль намагався домовитись із терористами про відновлення подачі газу і світла у низку населених пунктів Луганщини.

Для цього очільник Луганщини зустрівся із місією ОБСЄ, щоб ті бодай якось вплинули на терористів. Проте бойовикам на людей начхати, як і на інфраструктуру Донбасу, якої вже практично немає.

Нині у терористів дві тактики ведення війни. Перша – це засідки. Наприклад, щоб добратись з продуктами та допомогою до Донецького аеропорту, потрібно пройти чимало засідок, і бійці не завжди залишаються цілими.

Тактика друга – давно опробуваний терористами живий щит.

“Терористи продовжують тактику використання живого щита для досягнення цілей. Обстріли сил АТО здійснюються з житлових кварталів населених пунктів. Артилерія сил АТО 15 разів виконувала вогневі завдання по виявлених цілях. Кожне окреме порушення терористів угоди про припинення вогню знаходить конкретну та жорстку відсіч,”- каже речник АТО Олексій Дмитрашківський.