Відома світова оперна діва подарувала мільйон рублів Царьову

Вікна-Новини

Анна Нетребко виступала на всіх найвідоміших оперних сценах світу: у міланській Ла-Скала, Нью-Йорскькій Метрополітен-опері та Лондонському Ковент-Гардені.

А ще вона улюблена співачка російського президента. Була довіреною особою Путіна на президенських виборах й співала гімн Сочинської Олімпіади.

Після того як оперна діва урочисто вручила мільйон рублів зрадникові і терористу Олегу Царьову, сфотографувалася із прапором так званої Новоросії, світ від неї відвернувся.

Дарунок обернувся міжнародним скандалом – співачку засудила влада Австрії. А вона мешкає у Відні й водночас із російським паспортом має австрійський.

Австрійські авіалінії, які рекламувала Нетребко, заявили: їм таке обличчя не потрібне, й відмовилися від рекламного контракту. Тепер співачка виправдовується і каже: лишень хотіла підтримати донецьких митців. Хто такий Царьов навіть гадки не мала:

“Мені сказали, це єдина людина, якою можна передати гроші для донецького театру. Передача прапора заскочила мене зненацька. Я одразу навіть не впізнала, що це за прапор”.