Рекет: бійці батальйону Айдар грабували підприємців

Вікна-Новини

Спільно з оперативниками контррозвідки, бійці “Айдару” викрили та затримали трьох вояків зі свого батальйону. У Старобільському районі трійця грабувала місцевих підприємців – відбирали майно, гроші та коштовності.

«Троє псевдо бійців батальйону Айдар займалися рекетом, які підходять під кримінальний кодекс. Наші бійці спрацювали чітко, і спільно з контррозвідкою затримали цих трьох осіб,»- каже заступник ком заводу першої афганської роти батальйону Айдар Ярослав Клим.

Узяли їх на гарячому – біля будинку місцевого фермера. Постраждалий сховався, викликав міліцію та бійців батальйону «Айдар».

У кримінальної трійці вилучили незареєстровану зброю, різні посвідчення, набої, документи та гроші. Нині бійці вже у військовій прокуратурі, туди ж передали і вилучені речі. Відомо, що затримані родом із Харківщини, Полтавщини та Чернігівщини.

Військовики та правоохоронці звертаються до мирного населення з проханням повідомляти про факти шантажу, рекету чи мародерства. У батальйоні ж обіцяють: жорстко карати тих, хто таке вчиняє.