В окупованій Горлівці люди штурмували місцеву адміністрацію

Вікна-Новини

В зоні антитерористичної операції із ночі припинилась атака з важкої артилерії, втім чутно ворожі автомати, снайперські гвинтівки та гранатомети. У Радбезі звітують: втрат серед армійців немає.

“Кількість обстрілів – у нас поки що точних даних немає. Проте це обстріли загалом були зі стрілецької зброї. Тобто вони не носили системний характер,”- каже речник РНБО Андрій Лисенко.

Сьогодні бойовики не обстрілювали населені пункти, тільки зосереджено нападали на позиції ЗСУ. Найсильнішу атаку вкотре перенесли бійці аеропорту «Донецьк».

«Під час проведення конвою з усім необхідним для захисників міжнародного аеропорту “Донецьк” бандити відкрили вогонь по колоні. Напад відбито, й усі машини прорвалися до позицій “кіборгів”»,- заявляє речник штабу АТО Леонід Матюхін.

Ворожі диверсійні групи все частіше заходять із розвідкою до та званої “сірої” зони – це територія, що не контролюють, ані наші армійці, ані терористи.

«Наші військові зупинили кілька спроб бойовиків розширити присутність на нейтральних територіях у зоні конфлікту. Також було знешкоджено групу у складі 12 диверсантів, які намагалися проникнути в тил наших військ,»- зауважує речник РНБО.

На окупованій території України ситуація також вкрай напружена – все через нестачу їжі. У Горлівці бойовики вирішили роздати навіть не харчі, а папірці – дозволи на отримання продуктів.

Та люди взяли штурмом приміщення місцевої адміністрації, відбулися сутички, внаслідок чого кілька людей отримали поранення.