Загинуло троє кіборгів: терористи провели спецоперацію

Вікна-Новини

Сьогодні в зоні АТО був тяжкий день – українці втратили 3-ох українських бійців. Загинули вони під час бою в селищі Пісках, що біля аеропорту. Належали вони до 93 бригади ЗСУ, ще 2 бійців добровільчих батальйонів поранено.

Терористів було п’ятеро, чотирьом удалося втекти, але одного затримали бійці батальйону Дніпро-1 та ввечері привезли до Дніпропетровська. Уже надвечір стали відомі і деталі бою – диверсанти підійшли фактично впритул до українських військовиків і з відстані приблизно 5-тьох метрів просто розстріляли. А потім ще й кинули гранату в бік наших силовиків.

«Працювали дуже холоднокровно, годину спостерігали за нашими позиціями, пройшли повз мінні поля, розмінували їх. Підійшли впритул і вбили наших бійців,»- розповідає боєць батальйону «Дніпро-1» Ігор.

Терористом виявився 32-річний запорожець, який уже 4 місяці воює на стороні бойовиків у батальйоні «ВОСТОК»

«Виконуючи завдання, які були мені поставлені, спалити техніку супротивника, я висунувся в напрямку їхніх позицій. По прибутті на позиції я був помічений, після чого я був поранений 2 рази на плече,»- каже терорист Денис Шум.

«За фактом цього нападу була дана команда посилити пильність, не розслаблятися, режим припинення вогню – це ще не говорить про те, то бойові дії закінчені,»- заявляє командир батальйону «Дніпро-1» В’ячеслав Печененко.