Хабарник у військкоматі на гачку: вимагав 10 тисяч гривень

Вікна-Новини

На Волині начальник відділу комплектування особового складу попався на хабарі. За ухиляння від призову 37-річний чоловік вимагав у мобілізованого майже 10 тисяч гривень. Натомість потрапив у поле зору СБУ та військової прокуратури.

«15-го січня поточного року до управління внутрішніх справ звернувся громадянин, який заявив про вимагання в нього грошей за сприяння в ухиленні від військової служби,»- каже військовий прокурор Волині Олександр Курсов.

Прихована камера, встановлена у кабінеті воєнкома, зафіксувала передачу коштів. Вже за кілька хвилин по тому до військовика навідалися працівники СБУ. Помічені купюри знайшли у одязі.

“Людина не має жодних заперечень своєї дії, він визнав повністю свою вину. Визнав факт вимагання і на сьогоднішній день проводяться слідчі заходи,»- каже виконувач обов’язків начальника УСБУ на Волині.

За те що вимагання та отримання хабара чоловікові загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 6 років. З лав збройних сил України вимагателя вже звільнили. На посаді начальника відділу комплектування особового складу військкомату чоловік пропрацював усього півроку.