Утікачі зі Сходу тікають на «бандерівську» Львівщину

Вікна-Новини

Цілі родини, або ж просто діти, яких батьки відправили на мирну землю, тікають зі Сходу на Львівщину. Там для них вже готують приміщення інтернатів та медустанов.

Вони вичікували до останнього. Від обстрілів ховалися в підвалах, дітям їжу розігрівали на полум’ї свічки. Таких утікачів місцеві волонтери тепер транспортують із Авдіїївки, Горлівки, Єнакиєвого, Мар’їнки, Дебальцевого, Пісків.

Перших 30-ох уже розмістили на Львівщині у храмі містечка Дубляни. За кілька днів тут переобладнали навчальні класи та допоміжні приміщення.

Серед тих, кого розселяють волонтери, зараз лише жінки, діти й максимум пенсіонери. Чоловіки лишилися вдома на Сході – боронять будинки від мародерів. А тим часом на Львівщині родинами опікуються волонтери.

Тих, кому наразі забракло місця, забрали до себе мешканці з сусіднього села Ременова. Звідси багато чоловіків пішло на війну.

Одразу неговіркі й замкнуті переселенці, згодом отямлюються від гостинності та зідхають із полегшенням. Єдиного не розуміють – чому на Сході ніхто не розвінчує пропаганди про так званих бандерівців.