Обережно: терористи напихають вибухівки у іграшки

Вікна-Новини

Вимушених переселенців в Україні вже мільйон, і щоб забезпечити їх житлом, держава профінансує всі житлові недобудови. Таке пообіцяв у Запоріжжі прем‘єр Арсеній Яценюк, після огляду модульного містечка, яке звели на пожертви німців.

Будиночки там уже готові до заселення, є всі належні комунікації, та місця там для всіх не вистачить.

«Інвентаризувати повністю все недобудоване житло, всі гуртожитки по всій країні, всі об’єкти нерухомості, які готові вище 80% і після цього знайти кошти з державного бюджету і почати будувати таке житло, аби розмістити тих людей на постійній основі,»- каже Яценюк.

Просто на нараді Держкомісії з надзвичайних ситуацій, задля якої Яценюк і приїхав до Запоріжжя, прем’єр вирішив перевірити готовність рятувальних служб. Він зателефонував до служби порятунку та спитав, де найближче бомбосховище.

«І кажу – здравствуйте, меня зовут Арсен. Я нахожусь на проспекте Ленина. Скажите, пожалуйста, где ближайшее бомбоубежище. Знаєте, що мені відповіли? Мы не владеем этой информацией. Вам надо звонить или в горисполком, или в местную власть,»- каже Прем’єр.

Яценюк наказав рятувальникам негайно сповістити населення про об‘єкти укриття та організувати заняття із цивільної оборони в навчальних закладах та на підприємствах. Чи виконають, пообіцяв перевірити особисто.

Насамкінець прем’єр показав приголомшливі фото: дитячі іграшки та пачки цигарок напаковані вибухівкою. До цього вдаються терористи. Тож прем’єр порадив бути максимально пильними та про підозрілі пакунки негайно повідомляти силовиків.

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити СТБ -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля