Трагедія: снаряд терористів влучив у Донецьку лікарню

Вікна-Новини

В Донецьку щонайменше 15-ро людей загинули внаслідок потрапляння снаряду в лікарню. Її будівля спалахнула, тож достеменно не відомо й про кількість поранених серед пацієнтів лікарні.

Снаряд впав просто за кілька метрів від входу. У сусідніх будинках повибивало шибки. Десятки поранених доправили в найближчу лікарню: серед них і медики, й хворі.

Та попри такі новини з Донецька – найзатятіше протистояння на Дебальцівському напрямку. Вже майже тиждень Вуглегірськ у вогні, і бойовики щодня намагаються атакувати українських військових.

І хоч терористи на камери розповідають, що взяли Вуглегірськ, у штабі АТО спростовують це. Бої за це статегічно важливе місто точаться й досі.

«Частина міста залишалася під контролем бойовиків, на деяких позиціях залишилися наші українські військові. Вони їх утримували і крім цього існує вогневе прикриття, яке притримується нашими артилеристами. Було кілька атак сьогодні вночі, всі вони відбиті,»- заявляє речник АТО Андрій Лисенко.

Заяви стосовно загороджувальних загонів у бойовиків сьогодні підтвердив полонений. Його наші військові захопили саме під Вуглегірськом. Він розповів: на війну його послали примусово, в разі втечі обіцяли розстріляти.

Загалом, доба в зоні АТО не минула без жертв: 4-ро військових загинуло, ще 25 поранені. Окрім Дебальцівського напрямку бойовики з артилерії обстрілювали міста Щастя, Старий Айдар, Станицю Луганську, Ольхівку та Нижнє.