Вибух під пологовим будинком: ревнощі чоловіка

Вікна-Новини

В Івано-Франківську стався вибух під пологовим будинком. Із гранатою в руках сорокасемирічний чоловік прийшов до дружини, працівниці перинатального центру, аби з’ясувати стосунки.

Щойно вона вийшла на розмову – підірвався. Чоловік загинув на місці, його дружина у важкому стані – в реанімації.

«Попередній висновок: це є вибух гранати. Працюють вибухотехніки, тому що повинні пересвідчитись, що не має інших вибухових заходів,»- каже прокурор Івано-Франківської області.

Нині слідчі з’ясовують, чи то ревнивець навмисне зняв запобіжник, чи граната спрацювала випадково. Сам він був волонтером, не раз возив допомогу бійцям на Схід. Звідти, припускають у місцевій самообороні, він і привіз ручну гранату.

«Чесно кажучи, я не знаю, що його спонукало до цих дій. Я за десять днів, то що я можу сказати, що я бачив – це людина з великої букви, спокійний, врівноважений, компанійський,»- переконаний керівник місцевої самооборони.

Нині територія, де стався вибух – огороджена і сюди нікого не пускають. Рух транспорту на двох головних вулицях міста перекрито. Сам же перинатальний центр працює в звичайному режимі. Вагітні оговтуються від переляку.